George Zalucki

"Wygrywają ci, którzy są najbardziej wytrwali i zachowują pogodę ducha!"

George Zalucki

 

GEORGE ZALUCKI jest Starszym Wiceprezesem Firmy ACN oraz Członkiem Klubu Mistrzów.

ACN jest największym na świecie bezpośrednim sprzedawcą usług telekomunikacyjnych i innych usług niezbędnych w gospodarstwie domowym.

 

George Zalucki prowadził działalność w marketingu sieciowym, aż dzięki firmie ACN odnalazł to, czego szukał – sposób na zapewnienie sobie i swojej rodzinie stabilności finansowej.

Pomimo, iż wcześniej także odnosił sukcesy w branży marketingu sieciowego, chciał znaleźć firmę, która działa na uczciwych zasadach i oferuje długoterminowe zyski. Ponieważ czynniki te stanowią integralną część zasad firmy, uznał, iż jest to wspaniała szansa dla niego oraz dla wszystkich innych, którzy chcą zainwestować swój czas i wysiłki w coś wartościowego. ACN idealnie pasowało do jego zaangażowania, wartości etycznych oraz wytrwałości.

George Zalucki wierzy, że kluczem w wykorzystaniu szansy w marketingu sieciowym jest nastawienie samych Przedstawicieli.


Nowy Przedstawiciel musi zrozumieć, że sposób, w jaki postrzega szansę firmy, będzie rzutował na jego sposób działania. Jeżeli uznajecie ją za małą szansę, niewiele uzyskacie. Jeżeli myślicie, że jest to coś ważnego, będziecie wkładać w to wiele wysiłku i osiągniecie sukces.”


W marketingu sieciowym chodzi o wspólne działanie, dlatego zdolności Georgea Zaluckiego przełożyły się na jego sukces. Jest on jednym z najbardziej znanych i szanowanych liderów i radzi innym, aby zawsze dawali dobry przykład:

Dawanie przykładu jest bardzo ważne, jeżeli chcecie pozyskać więcej ludzi do swojej organizacji. Aby być przywódcą, musicie znaleźć ludzi, którzy zechcą za Wami podążać. Musicie robić to, co chcecie, aby także inni robili.”

Aby być dobrym liderem, osiągnąć sukces i być przykładem do naśladowania należy posiadać „osobistą integralność, niczym niezmąconą wiarę w siebie i w firmę oraz chęć do pracy”. Kluczem do sukcesu jest znajdowanie tych cech także w innych ludziach: „Wspierajcie tych, którzy są mocno zaangażowani w działalność, bez względu na jakim poziomie struktury się znajdują, dzięki nim organizacja będzie się rozwijać.”

George Zalucki bardzo lubi prostotę idei firmy i radzi innym, aby także nie komplikowali spraw. Osiągnął sukces „po prostu robiąc to, za co był nagradzany według Planu Wynagrodzeń” i to zaprowadziło go w dobrym kierunku. „Kiedy droga do sukcesu jest prosta, nie szukajcie skrótów – postępujcie zgodnie z systemem, a takie działanie się opłaci!”

 

Zapraszam do obejrzenia filmu MOTYWACJA przedstawiającego wystąpienie Georgea Zaluckiego na evencie ACN:

.    

Informacja Prawna

Serwis wykorzystuje cookie do prawidłowego działania strony. Dalsze korzystanie oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Jeśli nie wyrażasz zgody zablokuj je w przeglądarce lub opuść stronę. Szczegóły

Administracja strony

W przypadku stwierdzenia błędu na stronie lub innych uwag, proszę o kontakt z Administratorem strony
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Monday the 23rd. - AKADEMIA KOMPETENCJI - MICHAŁ OSTROWSKI: Porozmawiajmy o biznesie, 2012-2016
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates